Återförsäljare

Kicki Odell
Ättarpsvägen 88-45
245 91 Staffanstorp

En av grundarna till PharmaLight.se
Utbildning av PharmaLights kunder/representanter, utveckling, försäljning, nya marknader, marknadsföring, LED Ljusbehandlingar för elitidrottare/privatpersoner, tävlingshästar/privathästar, Mobiliser, SpiroTiger,  DNA-Medic.org tester med mera.

kicki.odell@pharmalight.se
+46 702-58 53 54

Marcus Odell
Ättarpsvägen 88-45
245 91 Staffanstorp

En av grundarna till PharmaLight.se
Utbildning av PharmaLights kunder/representanter, försäljning, LED Ljusbehandlingar för
elitidrottare/privatpersoner, tävlingshästar/privathästar, Mobiliser, SpiroTiger,  DNA-Medic.org tester med mera.

marcus.odell@pharmalight.se
+46 704-55 48 22

 

Malin Odell

Ättarpsvägen 88-45
245 91 Staffanstorp

Dipl massör

malin.odell@pharmalight.se
0736-386877

 

Anette Nilsson
Anettes Massageterapi
Lilla torg 8
243 30 Höör

Dipl massageterapeut
Öronakupunktör
Dipl Friskvårdskonsulent

info@anettesmassageterapi.com
0703-515249

 

Ellinor Nilsson
Enerqikliniken
Stora Trädgårdsgatan 3d
211 28 Malmö

Dipl TCM-akupunktör
Dipl massageterapeut
Cert massör
Näringsterapi

ellinor@acupunctura.se
040-630 68 83

Ulla Melin

Coriandrum

Henriksdals gård
Everlövsvägen 134
275 63 Blentarp

Friskvårdsmassör, Ansiktszonterapeut
Axelssons Basmedicin

http://www.coriandrum.se/
ulla@coriandrum.se
0708 – 78 47 13

 

Karin Ward

Hästhälsan Väst AB
Långevik Torpet Väjern
456 91 KUNGSHAMN

Friskvårdskonsult

hasthalsan@hotmail.se
0708-288440

Pia Sindahl

Slogstorp 1701
241 61 Löberöd

 

Återförsäljare DNA-test

pia.sindahl@gmail.com

 

 

0702-80 97 03

Anna Henriksson

Krokvägen 5
136 70 Vendelsö

Återförsäljare DNA-test

ryttarakademin@telia.com

 

 

 

0709-63 16 93

Mia Wängestam

Bålgård
Östtomta Gård
671 92 Arvika

PharmaLights LED ljusbehandling

Återförsäljare CeraTex, IonSilver, DNA-analyser

mia@miaw.se
0705-23 16 65

 

Vi ser fram emot att höra av dig!

Återförsäljare